Centrum BOZP a PO v celé České republice

Specialisté na komplexní zajištění BOZP služeb.


Školení PO

Školení PO Školení požární ochrany Každá právnická nebo fyzická osoba, oprávněná k podnikání je povinna zajistit pravidelné školení zaměstnanců o požární ochraně a rovněž i odbornou přípravu zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek a preventistů požární ochrany dle (§ 16, odstavec 1 zákona č. 133/1985 Sb. S čím Vám Energom Projekty a.s může pomoci?

Naši odborně proškolení specialistézpůsobilý v oblasi PO Vám rádi pomohou s komplexním zajištěním školením o požární ochraně.

• Profesionálně zpracujeme komplexní tématický plán. • Profesionálně navrhneme komplexní časový rozvrh školení • Profesionálně provedeme komplexní školení vedoucích zaměstnanců a zaměstnanců • Profesionálně provedeme komplexní odborné přípravy preventivních požárních hlídek a preventistů požární ochrany. • Profesionálně ověříme komplexní znalostí v podobě testu • Profesionálně vypracujeme a předáme písemného osvědčení o absolvování školení pro vedoucí zaměstnance • sledování lhůt . Zajistíme Vám, aby jste měli vše v pořádku dle stanovech lhůt, a mohli se tak bezstartostě věnovat svému podnikání.

...Kontaktujte nás…

Rádi Vás zastoupíme i při státních kontrolách z příslušných orgánů.

Předejděte zbytečným finančním ztrátám a přenechte veškeré náležitosti v oblasti BOZP a PO na nás.

...Jsme tu pro Vás každý den…

7 dní v týdnu

...od 8:00 do 22:00 hod....

Kontakt

Centrum BOZP a PO v celé České republice

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace